4 דרכים להפעיל אינטליגנציה רגשית ב- 5 דקות ראשונות של שיחה

שיתוף

4 דרכים להפעיל אינטליגנציה רגשית ב- 5 דקות ראשונות של שיחה

פגישה ראשונה עם מישהו שלא מכירים? הנה כמה פעולות פשוטות שאנשים עם אינטליגנציה רגשית גבוהה עושים באופן טבעי.

ההמלצות לאינטראקציה רגשית אפקטיבית פורסמו במגזין fast company והנה 4 מתוכן, שיהפכו אתכם לאהודים יותר כבר ב- 5 הדקות הראשונות של הפגישה, אפילו אם היא בזום ולא פנים אל פנים.

1. התלהבות מהפגישה:

פגישות ראשונות גורמות לאנשים רבים להיכנס לאווירה רצינית ותמציתית, מתוך מחשבה שגויה זו תהיה הדרך המרשימה לשדר בגרות ואמינות. מתברר שעדיף לנקוט בגישה הפוכה. להתייחס למי שפגשת כאילו הוא בן משפחה. לפתוח את הפגישה בחיוך (אותנטי כמובן), לשמור על קשר עין ופשוט להתלהב מההזדמנות לפגוש מישהו חדש חדש.

2. מחמאה:

ראית משהו שמוצא בעיניך אצל הצד השני? כדאי לנצל זאת למחמאה מהירה. משהו טוב ששמעת או שראית יכול לתת זריקת אנרגיה טובה לפגישה.
מומלץ להתייחס ל- 5 הדקות הראשונות כמעין חידון בלשי שבו מנסים לפענח כמה שיותר דברים על מי שפוגשים ומציינים את החלקים החיוביים שמזהים.

3. איתור מכנה משותף:

אנשים עם אינטליגנציה רגשית גבוהה יודעים שהדרך הכי טובה ליצור קשר קרוב טמון באיתור מכנה משותף לשני הצדדים. תחביב, תחום עניין ובימים אלו אפילו הרקע של הזום יכולים להיות גשר לתחושה של קרבה.

כדאי לנסות לאתר מה מניע את האדם שפגשתם, מה מרשים אותו ואיזה רעיונות מעסיקים אותו ולהתחבר אליהם מהמקום האישי שלך.

4. שאלות פתוחות:

שיחות פתיחה לא מחזיקות מעמד אם הן הופכות למונולוג. כשמישהו מתחיל לדבר על משהו, כדאי לשאול שאלת המשך פתוחה שתאפשר לשיחה להתגלגל בנחת. כדאי לשאוף ל- 2 שאלות פתוחות ב- 5 הדקות הראשונות של השיחה. זה יבטיח שיחה מעמיקה וקולחת יותר ותחושה אוהדת יותר.

לכניסה לקישור לחצו כאן

x